Wybrany wątek opinii

Znamy metody na : Wnuczka Wnuczkę Teraz na ucznia Ale na remont jeszcze nie było :) He he spotkamy się pod urzędem (sorki że z małej)
(2020.06.04)
Chca zniszczyc miasto i zrujnowac. Maja jakies 3 lata na dokonczenie demolki. Przeciez olsztyn to ratusz a olsztyn chce degradacji.
(2020.06.05)
Powrót do komentarzy