87
04.06.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To głosujcie na PO i Trzaskowskiego w Elblągu to jeszcze szybciej zlikwiduja szkoły. Dość już PO zrujnowala Elbląg że nic nie ma.
Moko (2020.06.04)
Ludzie i Wy dajecie się tak na żywca robić w balona???. Co by tu jeszcze roz.. proszę państwa! Co by tu jeszcze??
(2020.06.04)

info

15  
  2
@Moko - No i o to chodzi- na pis Na pis
(2020.06.04)
Edek wróć. Dla pis jesteś idealny
(2020.06.04)
No i o to chodzi. Głosujcie na Pis
(2020.06.04)
Miastem rzadzi po sld i psl, czyli totalna opozycja, trzeba glosowqc na pis, zeby ich POgonic i zmienic sytuacje w miescie.
(2020.06.04)
Oj bedzie sie dzialo wrobel likwidator. Sam tego chciales wyborco elblaski!
(2020.06.04)
Dzieci z sp 18 Węgrowska przenieść do sp 9 a sp 18 likwidować. Prosty temat.
Ziomek pka (2020.06.04)
Jak likwidowala 5tke SLD, to tez poczatkowo mowili ze to plotki.
(2020.06.04)

info

8  
  1
Dzieci mniej, bo mniej mieszkancow to proste, bo ludzie POwyjezdzali. Zostaly lesne dziadki. No to mamy ch d i kamueni kupa.
(2020.06.04)