A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To głosujcie na PO i Trzaskowskiego w Elblągu to jeszcze szybciej zlikwiduja szkoły. Dość już PO zrujnowala Elbląg że nic nie ma.
Ludzie i Wy dajecie się tak na żywca robić w balona???. Co by tu jeszcze roz.. proszę państwa! Co by tu jeszcze??
@Moko - No i o to chodzi- na pis Na pis
Edek wróć. Dla pis jesteś idealny
No i o to chodzi. Głosujcie na Pis
Miastem rzadzi po sld i psl, czyli totalna opozycja, trzeba glosowqc na pis, zeby ich POgonic i zmienic sytuacje w miescie.
Oj bedzie sie dzialo wrobel likwidator.
Sam tego chciales wyborco elblaski!
Dzieci z sp 18 Węgrowska przenieść do sp 9 a sp 18 likwidować. Prosty temat.
Jak likwidowala 5tke SLD, to tez poczatkowo mowili ze to plotki.
Dzieci mniej, bo mniej mieszkancow to proste, bo ludzie POwyjezdzali. Zostaly lesne dziadki. No to mamy ch d i kamueni kupa.