Wybrany wątek opinii
A ktoś pytał rodziców z sp11 czy się na ten cyrk godzą? Dlaczego dzieci mają mieć lekcje do 16-17 jak we wszystkich przeladowanych podstawowkach? Remontować stopniowo A przy okazji kiedy termomodernizacja sp11?
Do moderacji
Odpowiedz
19
1
Teraz lekcje są do 16 00,a będă po połączeniu do 20
Do moderacji
Odpowiedz
4
1