Wybrany wątek opinii

A ktoś pytał rodziców z sp11 czy się na ten cyrk godzą? Dlaczego dzieci mają mieć lekcje do 16-17 jak we wszystkich przeladowanych podstawowkach? Remontować stopniowo A przy okazji kiedy termomodernizacja sp11?
(2020.06.04)
Teraz lekcje są do 16 00,a będă po połączeniu do 20
Kibol (2020.06.05)
Powrót do komentarzy