UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Będzie tak jak z etatami pracowników zarzekali sie, że nie będą obniżać wynagrodzeń i tylko myśli wszystkim w lutym/marcu oczy o podwyżkach 300zl a co zrobili. .. 88 osób od września zostaje bez pracy lub na marne pół etatu.
Mariacr