UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co za bzdury, niby kto stad wyjezdza???? Mieszkania na Zawadzie puste????? Kto to pisze jakis Duda bus czy Pinokio????? Mieszkan i osiedli nowych od zarypania powstaja jak grzyby po deszczu. Tylu nowych mieszkan i osiedli od 10 lat jak dzis nigdy nie powstalo w Elblagu wrecz przeciwnie Elblag sie zaludnia.