A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Teraz lekcje są do 16 00,a będă po połączeniu do 20
Rscja
SLD IPO SAMO ZŁO, jeszcze mówią, że przekop dla Elblăga się nie opłaca. Jak się ma za wzór towarzyszą Czarzastego i Budkę, a za góru TW Bolka to czego się spodziewać?
@kazik_ - No straszni Ci nauczyciele. Doniczki i żaluzje chcieli, pewnie do swoich wypasiony h za nauczycielska pensje domów. A biedni rodzice zmuszanie do płacenia. Czytać się takich "mądrości"nie chce.
A Ty, Matolku, dajesz pieniądze ze swej pensji i własną pracę poza godzinami, by doprowadzić do stanu uzywalnosci swoje miejsce pracy? Chyba że bezrobotnys. Ogarnij się i pomyśl, zanim wylejesz swoją nienawiść i frustrację.
Po cichutku, bez pytania zrobią swoje. Przyjdzie pismo i wykonać. A za COVID 19 to na kolanach do Częstochowy pójdą. Przykre, że nie szanują mieszkańców, a Pan Prezydent swoich wyborców. A ja tak ambitnie liczyłam nocą każdy głos na Pana, a teraz jest mi wstyd. Jeszcze chwila i wymażą nasze miasto gumką z mapy. Pozdrawiam wszystkich elblążan.
Ech. .. Hmmm. .. Skladne wypowiedzi byly. kurcze, czyli wystarczy tylko dac kase na komitet pana W. I juz jestem gryzipiorkiem w tym barlogu i zarabiam 5-6 tysi ???
To ja znalazlem niezly biznes dla siebie.
Sowicka ściemę wali, już szykaja developera. 18 ma plecy bo to prawa ręka Wróbla elemelka. Wszystko niszczy: pogotowie socjalne, mdk, teraz naszą szkołę. Chcecie akcji to będzie ja mieli! Sowicka przytnij sobie rzęsy na gilotynie bo widzisz tylko swój nos.
@Analityk - To nie jest PSL tylko kwww tak trudno pojąć !!!!
nie badz naiwna
to spojrz na liczne mieszkancow Elblaga wg. Gus i na prognozy. Dramat!