Wybrany wątek opinii
Nie dziwię się ludziom, że nie wierzą, ten bankrut szuka okazji żeby oszczędzać na wszystkim, metoda znana-uczniów wyprowadzić z budynku, a po roku czy dwóch szkoła rozpłynie się we mgle i tyle z niej będzie. .. rodzice jak chcecie ratować swoją szkołę, to szturmujcie urząd wszelkimi sposobami, wtedy się przestraszą i odstąpią od pomysłu przenosin dzieci do SP 11
Do moderacji
Odpowiedz
26
4
Nie czytałeś artykułu judzacy analfabeto
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Budynek odda dla potrzebujacych pomocy z marginesu spolecznego zeby swoim dac posadki. Same socjale w tym miasteczku a olsztyn paslek ilawa kwitna.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1