UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ktoś pytał rodziców z sp11 czy się na ten cyrk godzą? Dlaczego dzieci mają mieć lekcje do 16-17 jak we wszystkich przeladowanych podstawowkach? Remontować stopniowo A przy okazji kiedy termomodernizacja sp11?