Wybrany wątek opinii

Dzieci mniej, bo mniej mieszkancow to proste, bo ludzie POwyjezdzali. Zostaly lesne dziadki. No to mamy ch d i kamueni kupa.
(2020.06.04)
Dzieci mniej bo szkola ma opinie slabej.
(2020.06.05)
Powrót do komentarzy