Wybrany wątek opinii
Dzieci mniej, bo mniej mieszkancow to proste, bo ludzie POwyjezdzali. Zostaly lesne dziadki. No to mamy ch d i kamueni kupa.
Do moderacji
Odpowiedz
8
6
Dzieci mniej bo szkola ma opinie slabej.
Do moderacji
Odpowiedz
4
9