UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Będzie tak jak z etatami pracowników zarzekali sie, że nie będą obniżać wynagrodzeń i tylko myśli wszystkim w lutym/marcu oczy o podwyżkach 300zl a co zrobili. .. 88 osób od września zostaje bez pracy lub na marne pół etatu.

Mariacr