87
30.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A ten z audi w ogóle hamował??? Przywalił ze aż miło.
(2020.05.30)

info

9  
  0
@sceptyk - Nawet dzieci w szkole ucza, pierwsze co to zapewnic bezpieczenstwo na drodze sobie i innym, pozniej idziesz udzielac pomocy. Sorry ale jak nie ma zadnego nagrania toyota miala wlaczone chociazby awaryjne bedzie wina obu kierowcow. Pomogl uratowac dziewczynke to super ale tego to nie moze byc zezwoleniem do lamania przepisow w glupi sposob.
bigt (2020.05.31)
@Henrij - Wg mojej subiektywnej opinii obaj, jeden uderzyl w stojacy pojazd, drugi stanal w glupim miejscu bez zabezpieczenia pojazdu, czynnosc wykonywana przez kierowce toyoty nie powinna miec w ogole wplywu na rozstrzygniecie prawne.
bigt (2020.05.31)
czytam i czytam i wszystko byłoby bardziej wiarygodne gdyby ta dziewczyna przypadkowo z tragażami sobie jeździła
Ryukvcf (2020.05.31)

info

5  
  0
@szokk - A Ty jak jedziesz samochodem, to spodziewasz się, że przed Tobą stoi samochód, który święci Ci światłami barwy białej w oczy na Twoim pasie. .. ? Ja raczej takich sytuacji nie przewiduje. .. a jak widzę takie cudo, to mam ochotę je. .c kierowcy, który tak postawił auto. .. w końcu prawo po coś jest. .. a o ile mi wiadomo, to w tym kraju jeszcze obowiązuje ruch prawostronny. .. nie mógł sobie postawić auta na prawym pasie? Trochę łatwiej było ogarnąć sytuację. .. Ale tak. .. za chwilę fala hejtu, że przecież pomagał dziecku. .. szlachetnie zrobił. .małe przepis jest przepisem. .. i nie ma w nim wyjątku dla osób pomagających innym, poza wypadkiem zdarzenia drogowego, o którym w przypadku pieszej na chodniku, która się przewróciła nie ma mowy. ..
Cogitans (2020.05.31)
Żałosny to jest Twój analfabetyzm. ..
Cogitans (2020.05.31)
Haha. .. Dziecko traci przytomność. .. A kierowca ma spojrzeć w lusterko czy może się bezpiecznie zatrzymać, następnie spojrzeć (na lewym pasie), czy ktoś go trawnikiem nie omija, po czym wysiąść z auta założyć kamizelkę, następnie trójkąt i spacer (ile??)100,200 czy może w Rubnie trójkąt wystawić, po czym wrócić sprawdzić czy nie stwarza zagrożenia, następnie już po 15 min. zorientować się czy trzeba wezwać pogotowie. A kierowca w (k)au-di obowiązków 0 czyli nic?? A gdzie bezpieczny odstęp?? Moim zdaniem splot nieszczęśliwych zdarzeń, kierowca audi nie powinien dostać mandatu, ale. .. kierowca toyoty powinien mieć auto naprawione z OC kierowcy audi ponieważ to on jest sprawcą kolizji, znając życie straci prawko. Nasze prawo jest chore w dwie strony, brak normalności.
Tomasz 85 (2020.05.31)
@Cogitans - fajny masz nick
CoTangens PI*Drzwi (2020.05.31)
@bigt - Czyli, ktoś wbiega Ci pod maskę hamujesz do zera, dostajesz strzał w tył, i co?? Zero winy tego z tyłu. Masz Ty prawo jazdy?? Nie wiesz o tym, be trzymać bezpieczny odstęp?? Jeśli kierowca audi trzymał by bezpieczny odstęp nie uderzyłby w nic co się znajduje przed nim. Kierowca ma obserwować drogę i reagować.
(2020.05.31)
Jestem za tym aby postawic tam rondo i nazwac je rondo imienia portelu. pl, i tak na okrągło to samo walą
(2020.05.31)

info

3  
  0