UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@sceptyk - Nawet dzieci w szkole ucza, pierwsze co to zapewnic bezpieczenstwo na drodze sobie i innym, pozniej idziesz udzielac pomocy. Sorry ale jak nie ma zadnego nagrania toyota miala wlaczone chociazby awaryjne bedzie wina obu kierowcow. Pomogl uratowac dziewczynke to super ale tego to nie moze byc zezwoleniem do lamania przepisow w glupi sposob.

bigt

Anuluj