UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Henrij - Wg mojej subiektywnej opinii obaj, jeden uderzyl w stojacy pojazd, drugi stanal w glupim miejscu bez zabezpieczenia pojazdu, czynnosc wykonywana przez kierowce toyoty nie powinna miec w ogole wplywu na rozstrzygniecie prawne.

bigt