UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Haha. .. Dziecko traci przytomność. .. A kierowca ma spojrzeć w lusterko czy może się bezpiecznie zatrzymać, następnie spojrzeć (na lewym pasie), czy ktoś go trawnikiem nie omija, po czym wysiąść z auta założyć kamizelkę, następnie trójkąt i spacer (ile??)100,200 czy może w Rubnie trójkąt wystawić, po czym wrócić sprawdzić czy nie stwarza zagrożenia, następnie już po 15 min. zorientować się czy trzeba wezwać pogotowie. A kierowca w (k)au-di obowiązków 0 czyli nic?? A gdzie bezpieczny odstęp?? Moim zdaniem splot nieszczęśliwych zdarzeń, kierowca audi nie powinien dostać mandatu, ale. .. kierowca toyoty powinien mieć auto naprawione z OC kierowcy audi ponieważ to on jest sprawcą kolizji, znając życie straci prawko. Nasze prawo jest chore w dwie strony, brak normalności.

Tomasz 85

Anuluj