Wybrany wątek opinii

A może powinien nakleić na szybę info "udzielam pierwszej pomocy"? I nie ma znaczenia na którym pasie, mógłby stać nawet na torowisku. Ratowanie życia. Do niektórych to nie przemawia, i z wiadomych względów nie dociera. To nie rzeczywistość wirtualna. Wsiądź do auta, rusz się rowerem, hulajnogą czy pobiegaj. Zderzysz się z nieznaną rzeczywistością i głupkowate komentarze pozostaną bez artykulacji. Pozdrawiam aktywnych
sceptyk (2020.05.30)
@sceptyk - Nawet dzieci w szkole ucza, pierwsze co to zapewnic bezpieczenstwo na drodze sobie i innym, pozniej idziesz udzielac pomocy. Sorry ale jak nie ma zadnego nagrania toyota miala wlaczone chociazby awaryjne bedzie wina obu kierowcow. Pomogl uratowac dziewczynke to super ale tego to nie moze byc zezwoleniem do lamania przepisow w glupi sposob.
bigt (2020.05.31)
@bigt - Światła awaryjne były!
(2020.05.31)
Powrót do komentarzy