Kolizja toyoty z audi pod browarem

87
30.05.2020
Kolizja toyoty z audi pod browarem
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (30 maja) po godz. 19 na ul. Browarnej jadąca na rolkach 8-letnia dziewczynka przewróciła się. Strażak kierujący toyotą zatrzymał się na ulicy, by pomóc dziewczynce i chwilę później... doszło do kolizji. Zobacz zdjęcia.

Chodnikiem ulicy Browarnej na wysokości browaru na rolkach jechała 8-letnia dziewczynka z rodzicami. Dziewczynka przewróciła się i uderzyła się w głowę tracąc przytomność. To zdarzenie zobaczył strażak, jadący toyotą ul. Browarną. Mężczyzna zatrzymał się na lewym pasie i pobiegł udzielić pierwszej pomocy 8-latce. Chwilę później w stojącą na lewym pasie toyotę uderzył kierowca audi.

Uczestnicy kolizji zostali przebadani przez Zespół Ratownictwa Medycznego, na szczęście nikomu nic się nie stało.

8-letnia dziewczynka, która przewróciła się, również została zbadana przez ratowników. Rodzice zabiorą ją do szpitala na dalsze badania.
   Ruch na ul. Browarnej przez około godzinę był wstrzymany.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Oby małej sie nic nie stało!!!
szptal na peryferiach (2020.05.30)

info

37  
  1
"Mężczyzna zatrzymał się na lewym pasie"powinien stanac na prawym zeby nie stwarzac zagrozenai w ruchu, ewentualnie trojkat postawic ostrzegawczy, w koncu po co go wozi.
(2020.05.30)
Jak można najechać na stojące auto, Nawet nieprzepisowo. .. ???
szokk (2020.05.30)
Ale co kierowca Audi nie widział że coś stoi na pasie? Co za parafian!
(2020.05.30)

info

55  
  9
@szokk - przydałoby sie nagranie z kamer lub wideorejestratorow, ten z audi to musial byc chyba pijany albo nacpany
(2020.05.30)
To co ten z Audi chwilę puzniej jechał i nie widział Toyoty na pasie żałosne kuźwa
(2020.05.30)
Pan Strażak zachowanie na medal!
Tupakszakur (2020.05.30)
Jak mógł zauważyć skoro na pewno nie jechał z prędkością 50km !!!! Na tym odcinku ulicy przy zielonym świetle kierowcy gnają ile wlezie!!!!
(2020.05.30)
A może powinien nakleić na szybę info "udzielam pierwszej pomocy"? I nie ma znaczenia na którym pasie, mógłby stać nawet na torowisku. Ratowanie życia. Do niektórych to nie przemawia, i z wiadomych względów nie dociera. To nie rzeczywistość wirtualna. Wsiądź do auta, rusz się rowerem, hulajnogą czy pobiegaj. Zderzysz się z nieznaną rzeczywistością i głupkowate komentarze pozostaną bez artykulacji. Pozdrawiam aktywnych
sceptyk (2020.05.30)
Dresy w Audi i wszystko jasne. Stówka była, czy więcej?
(2020.05.30)

info

38  
  3