Wybrany wątek opinii
To co ten z Audi chwilę puzniej jechał i nie widział Toyoty na pasie żałosne kuźwa
Do moderacji
Odpowiedz
39
7
Żałosny to jest Twój analfabetyzm. ..
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
@Cogitans - fajny masz nick
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Analfabeta
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@CoTangens PI*Drzwi - @CoTangens PI*Drzwi - dziękuję. Szkoda tylko, że niestety tak mało popularny wśród obywateli tego kraju:(
Do moderacji
Odpowiedz
0
0