Wybrany wątek opinii

To co ten z Audi chwilę puzniej jechał i nie widział Toyoty na pasie żałosne kuźwa
(2020.05.30)
Żałosny to jest Twój analfabetyzm. ..
Cogitans (2020.05.31)
@Cogitans - fajny masz nick
CoTangens PI*Drzwi (2020.05.31)
Analfabeta
QbeeQ (2020.05.31)
@CoTangens PI*Drzwi - @CoTangens PI*Drzwi - dziękuję. Szkoda tylko, że niestety tak mało popularny wśród obywateli tego kraju:(
Cogitans (2020.05.31)
Powrót do komentarzy