Wybrany wątek opinii

I kto winny zdarzeniu?
Henrij (2020.05.30)
@Henrij - Wg mojej subiektywnej opinii obaj, jeden uderzyl w stojacy pojazd, drugi stanal w glupim miejscu bez zabezpieczenia pojazdu, czynnosc wykonywana przez kierowce toyoty nie powinna miec w ogole wplywu na rozstrzygniecie prawne.
bigt (2020.05.31)
@bigt - Czyli, ktoś wbiega Ci pod maskę hamujesz do zera, dostajesz strzał w tył, i co?? Zero winy tego z tyłu. Masz Ty prawo jazdy?? Nie wiesz o tym, be trzymać bezpieczny odstęp?? Jeśli kierowca audi trzymał by bezpieczny odstęp nie uderzyłby w nic co się znajduje przed nim. Kierowca ma obserwować drogę i reagować.
(2020.05.31)
o ile hamowanie jest zasadne to ten z tylu sam sobie winny, ale za bezzasadne hamowanie powodujac kolizje tez mozna wyhaczyć mandat, wiec nie zawsze tak jest ze ten z tylu jak walnie to jego wina, malo jest takich co specjalnie zwalniaja szeryfuja albo wymuszaja odszkodowania, ,,
(2020.05.31)
Powrót do komentarzy