A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Tupakszakur - Zatrzymanie na mandat
Może 8 latka pędziła na rolkach lewym pasem i on stanął za nią żeby ją ochronić przy udzielaniu pomocy?
Już się odniosłem do tego wydarzenia ale gdy czytam "
Kolizja toyoty z audi pod browarem"nasuwa mi się pytanie jak głęboko miało to miejsce. Jest to przytyk do redakcji która w innym miejscu nadepnęła mi na odcisk.
@Tupakszakur - Rodzice to nie wiedzieli co robic, ze az strazak musial sie zatrzymac. A moze ten strazak hamowal bo ta mloda mu pod maske wleciala i ten z audi w niego stuknal. Ciekawe jak to wygladało bo jakos naciagana ta historia.
Wszystko przez wizytę premiera i prezydenta, elblążanie strasznie wkurzeni.
I kto winny zdarzeniu?
ci z 1937 roku?
Dobrze że pod browarem a nie po browarze.
Wiesz, bo sam tyle walisz? Albo to albo w ogóle nie jeździsz i nie wiesz nic.
Chyba właściciel audi że zdjęcia się odezwał hahahaha