UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@bigt - Czyli, ktoś wbiega Ci pod maskę hamujesz do zera, dostajesz strzał w tył, i co?? Zero winy tego z tyłu. Masz Ty prawo jazdy?? Nie wiesz o tym, be trzymać bezpieczny odstęp?? Jeśli kierowca audi trzymał by bezpieczny odstęp nie uderzyłby w nic co się znajduje przed nim. Kierowca ma obserwować drogę i reagować.