A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
o ile hamowanie jest zasadne to ten z tylu sam sobie winny, ale za bezzasadne hamowanie powodujac kolizje tez mozna wyhaczyć mandat, wiec nie zawsze tak jest ze ten z tylu jak walnie to jego wina, malo jest takich co specjalnie zwalniaja szeryfuja albo wymuszaja odszkodowania, ,,
Analfabeta
Co najmniej dziwne te zdarzenie? Prosta droga i kierowca jadąc audi nie widzi stojące auto???
Może słońce oślepiło kierowcę audi i zwyczajnie nie widział stojącego po lewej stronie samochodu bo kto myślący zatrzymuje się na lewym pasie, skoro można na prawym. Strażak jak by bohaterski nie był stworzył zagrożenie na drodze.
Sorry, ale jak czytam to jedna wypowiedz mądrzejsza od drugiej i tylko kilku najrozsądniejszych wspomniało o dziecku i osobie, która udzieliła pomocy całą resztę bardziej z tego co tu widać interesuje stare Audi Ps; Wielka prośba do tych słabo myślących zanim wpiszecie komentarz to najpierw pomyślcie co czują rodzice, których dziecko leży nieprzytomne na drodze.
Pomijając wszystkie komentarze to Toyota mocno skasowana
Jedziecie po kierowcy audi?a strazak zostawil auto na srodku jezdni bo dziewczynka sie przewrucila?moze i on powinien pomyslec co robi!awaryjne supermenie byly?
Przewróciła!
Nie ważne jak stał udzielał pomocy może dziecko miało rękę alb nogę poza chodnikiem. Gosc z Toyoty powinien dostać odszkodowanie. Wina audi !a jak auto by się zepsuło nie mógł bys dalej jechać ani zepchnąć to tez była by wina audi. Łep audi jechał szybko i nie zachował ostrożności, pisze ŁEP bo mial szansę wyminąć go drugim pasem a wjechal w dupę. Masakra co za kierowca. Zabrać mu prawko
Kierowca Audi zapyla na pamięć i nie widzi samochodu na awaryjnych. zabrać prawko!