UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Henrij - Wg mojej subiektywnej opinii obaj, jeden uderzyl w stojacy pojazd, drugi stanal w glupim miejscu bez zabezpieczenia pojazdu, czynnosc wykonywana przez kierowce toyoty nie powinna miec w ogole wplywu na rozstrzygniecie prawne.

bigt

Anuluj