UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem za tym aby postawic tam rondo i nazwac je rondo imienia portelu. pl, i tak na okrągło to samo walą
Jestem za tym aby postawic tam rondo i nazwac je rondo imienia portelu. pl, i tak na okrągło to samo walą