Wybrany wątek opinii
Jak można najechać na stojące auto, Nawet nieprzepisowo. .. ???
Do moderacji
Odpowiedz
73
13
@szokk - przydałoby sie nagranie z kamer lub wideorejestratorow, ten z audi to musial byc chyba pijany albo nacpany
Do moderacji
Odpowiedz
17
3
@szokk - A Ty jak jedziesz samochodem, to spodziewasz się, że przed Tobą stoi samochód, który święci Ci światłami barwy białej w oczy na Twoim pasie. .. ? Ja raczej takich sytuacji nie przewiduje. .. a jak widzę takie cudo, to mam ochotę je. .c kierowcy, który tak postawił auto. .. w końcu prawo po coś jest. .. a o ile mi wiadomo, to w tym kraju jeszcze obowiązuje ruch prawostronny. .. nie mógł sobie postawić auta na prawym pasie? Trochę łatwiej było ogarnąć sytuację. .. Ale tak. .. za chwilę fala hejtu, że przecież pomagał dziecku. .. szlachetnie zrobił. .małe przepis jest przepisem. .. i nie ma w nim wyjątku dla osób pomagających innym, poza wypadkiem zdarzenia drogowego, o którym w przypadku pieszej na chodniku, która się przewróciła nie ma mowy. ..
Do moderacji
Odpowiedz
4
9