41
05.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A ja myślałam, że zmiany w SP 19 będą dotyczyć wzmożenia monitoringu oraz patroli Policji i ochrony wokół szkoły w celu wyeliminowania żulii na szkolnym terenie. Kilka razy w tygodniu mieszkańcy ulicy Uroczej są zmuszeni wzywać policję, żeby uspokoiła naćpanych nastolatków na terenie szkoły. Bójki, krzyki, ryki do późnych godzin, obnażanie się, załatwianie potrzeb fizjologicznych wprost na szkolny dziedziniec, palenie, picie alkoholu, dewastacja elewacji i mienia szkoły - tak wygląda codzienność SP 19.Dyrektor nie reaguje. Twierdzi, że siłownia jest z budżetu obywatelskiego, toteż terenu szkoły nie można zamknąć, bo każdy ma prawo korzystać z obiektu. Tylko, że nikt już z niego nie korzysta, bo strach wejść po godz. 16-17 na teren szkoły. Jak się nie potrafi zapanować nad gówiarstwem, to żadne eksperymenty pedagogiczne nie robią na nikim wrażenia.
mobi (2020.05.05)

info

10  
  1
Eksperymentuja uczniowie sami szczegolnie klasy 7-8 oj eksperymentuja nie potrzeba do tego remontow w kiblach
(2020.05.05)

info

5  
  0
wielkie bravo 💪
(2020.05.06)

info

2  
  1
@Akcja Słup - Wazne ze dzieci sa zadowolone jest dobrze dyrekcja jest super. przenioslam dziecko tu i nigdy nie bede zalowac.
(2020.05.06)
W innej szkole to i wywiadowka byla dziwna. kazdy siedzial jak na przesluchaniu i bal sie odezwac. mi to nie lezalo wole normalne relacje. bez spiec.
(2020.05.06)
Ale atmosfera jest super. Przenieslismy dziecko wlasnie tu i tu ma wielu przyjaciol czuje sie dopiero tu dobrze. Wszedzie jest tlok ale w poprzedniej szkole moje dziecko na przerwach bylo popychane i bite po plecach i nikt tego nie widzial. malo tego nikt nam nie pomogl.
(2020.05.06)
@no toco - Pewnie umieja korzystac z programow unijnych to caly sekret drodzy panstwo.
(2020.05.06)
@TadeuszSz. - Ale dzieci dostaja dokladki takie dobre jedzonko :)
(2020.05.06)
Dlaczego pozostałe szkoły nie mogą się doprosić remontów? Nie mają aż takiego poparcia? Żal
:( (2020.05.06)

info

3  
  1
W tej szkole niestety też dochodzi do takich incydentów. Może jeszcze na Pani dziecko nie trafiło. Jednak moje już traumę w tej szkole przeżyło. Najgorsze jeszcze było to że wychowawca nie reagowal i nie potrafił nam pomóc. Dopiero dyrekcja nam pomogła.
Bożena. (2020.05.06)