Wybrany wątek opinii
dyrektorem jest tam kolejny słup wróblewskiego że taki hojny nasz prezidjent?
Do moderacji
Odpowiedz
24
7
@Akcja Słup - Ty się lecz knocie
Do moderacji
Odpowiedz
6
6
@Akcja Słup - To chyba ten słup co dostał się do RM, a potem, "nie wiadomo dlaczego", zrzekł się tego, . .. .. a teraz pewnie nawołuje do tego żeby wybory się nie odbyły. .. .. mmmmm. .. .bo grozi to zakażeniem. .. .. bo w galerii handlowej to co innego. .. bezpiecznie. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
@Akcja Słup - Wazne ze dzieci sa zadowolone jest dobrze dyrekcja jest super. przenioslam dziecko tu i nigdy nie bede zalowac.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2