Wybrany wątek opinii
To najfajniejsza szkola :). i kadra. Tu nawet wywiadowki sa fajne. nie ma spiecia wsrod dzieci rodzicow nauczycieli kadry. Wszyscy sa pozytywni.
Do moderacji
Odpowiedz
24
28
I racja
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
W innej szkole to i wywiadowka byla dziwna. kazdy siedzial jak na przesluchaniu i bal sie odezwac. mi to nie lezalo wole normalne relacje. bez spiec.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1