Wybrany wątek opinii

To najfajniejsza szkola :). i kadra. Tu nawet wywiadowki sa fajne. nie ma spiecia wsrod dzieci rodzicow nauczycieli kadry. Wszyscy sa pozytywni.
(2020.05.05)
I racja
(2020.05.05)
W innej szkole to i wywiadowka byla dziwna. kazdy siedzial jak na przesluchaniu i bal sie odezwac. mi to nie lezalo wole normalne relacje. bez spiec.
(2020.05.06)
Powrót do komentarzy