UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale atmosfera jest super. Przenieslismy dziecko wlasnie tu i tu ma wielu przyjaciol czuje sie dopiero tu dobrze. Wszedzie jest tlok ale w poprzedniej szkole moje dziecko na przerwach bylo popychane i bite po plecach i nikt tego nie widzial. malo tego nikt nam nie pomogl.