Wybrany wątek opinii
szkoła fajna ale jest tam za dużo uczniów, tłok na przerwach, mało klas, kilometrowe kolejki do stołówki mimo trzech przerw obiadowych, świetlice również nie radzą sobie z większą ilością dzieci, można by wymieniać i wymieniać
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
Ale atmosfera jest super. Przenieslismy dziecko wlasnie tu i tu ma wielu przyjaciol czuje sie dopiero tu dobrze. Wszedzie jest tlok ale w poprzedniej szkole moje dziecko na przerwach bylo popychane i bite po plecach i nikt tego nie widzial. malo tego nikt nam nie pomogl.
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
W tej szkole niestety też dochodzi do takich incydentów. Może jeszcze na Pani dziecko nie trafiło. Jednak moje już traumę w tej szkole przeżyło. Najgorsze jeszcze było to że wychowawca nie reagowal i nie potrafił nam pomóc. Dopiero dyrekcja nam pomogła.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0