UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W tej szkole niestety też dochodzi do takich incydentów. Może jeszcze na Pani dziecko nie trafiło. Jednak moje już traumę w tej szkole przeżyło. Najgorsze jeszcze było to że wychowawca nie reagowal i nie potrafił nam pomóc. Dopiero dyrekcja nam pomogła.

Bożena.