Wybrany wątek opinii

a moim zdaniem szkola jest wcionsz faworytowana przez kolesi i ma, a są takie szkoly co nie majom ja wiem ze som szkoly co im zabierajo a tu dajo
no toco (2020.05.05)
@no toco - Pewnie umieja korzystac z programow unijnych to caly sekret drodzy panstwo.
(2020.05.06)
Powrót do komentarzy