UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W tej szkole niestety też dochodzi do takich incydentów. Może jeszcze na Pani dziecko nie trafiło. Jednak moje już traumę w tej szkole przeżyło. Najgorsze jeszcze było to że wychowawca nie reagowal i nie potrafił nam pomóc. Dopiero dyrekcja nam pomogła.

Bożena.

Anuluj