UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tej szkole niestety też dochodzi do takich incydentów. Może jeszcze na Pani dziecko nie trafiło. Jednak moje już traumę w tej szkole przeżyło. Najgorsze jeszcze było to że wychowawca nie reagowal i nie potrafił nam pomóc. Dopiero dyrekcja nam pomogła.
Bożena.