UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W innej szkole to i wywiadowka byla dziwna. kazdy siedzial jak na przesluchaniu i bal sie odezwac. mi to nie lezalo wole normalne relacje. bez spiec.


Anuluj