UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja myślałam, że zmiany w SP 19 będą dotyczyć wzmożenia monitoringu oraz patroli Policji i ochrony wokół szkoły w celu wyeliminowania żulii na szkolnym terenie. Kilka razy w tygodniu mieszkańcy ulicy Uroczej są zmuszeni wzywać policję, żeby uspokoiła naćpanych nastolatków na terenie szkoły. Bójki, krzyki, ryki do późnych godzin, obnażanie się, załatwianie potrzeb fizjologicznych wprost na szkolny dziedziniec, palenie, picie alkoholu, dewastacja elewacji i mienia szkoły - tak wygląda codzienność SP 19.Dyrektor nie reaguje. Twierdzi, że siłownia jest z budżetu obywatelskiego, toteż terenu szkoły nie można zamknąć, bo każdy ma prawo korzystać z obiektu. Tylko, że nikt już z niego nie korzysta, bo strach wejść po godz. 16-17 na teren szkoły. Jak się nie potrafi zapanować nad gówiarstwem, to żadne eksperymenty pedagogiczne nie robią na nikim wrażenia.
mobi