Wybrany wątek opinii

"szkoła fajna ale jest tam za dużo uczniów, tłok na przerwach, mało klas, kilometrowe kolejki do stołówki mimo trzech przerw"no pod tym względem i wieloma innymi o których piszesz, to nie ma lepszej niż 11 na Korczaka. Infrastruktura, możliwości i organizacja nie do pobicia.
TadeuszSz. (2020.05.05)
@TadeuszSz. - Ale dzieci dostaja dokladki takie dobre jedzonko :)
(2020.05.06)
Powrót do komentarzy