A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@marolazzatorza - Odp.
Żeby wzbudzać nienawiść i hejty w społeczeństwie.
Proponuję Ogólnopolski protest przeciw nauczycielom, a już w szczególności elbląskim :)