41
05.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@marolazzatorza - Odp. Żeby wzbudzać nienawiść i hejty w społeczeństwie. Proponuję Ogólnopolski protest przeciw nauczycielom, a już w szczególności elbląskim :)
Genek (2020.05.07)