41
05.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
szkoła fajna ale jest tam za dużo uczniów, tłok na przerwach, mało klas, kilometrowe kolejki do stołówki mimo trzech przerw obiadowych, świetlice również nie radzą sobie z większą ilością dzieci, można by wymieniać i wymieniać
(2020.05.05)
Lepiej sprawdzajcie zakłady fryzjerskie wokół szkoły.
(2020.05.05)

info

5  
  6
Lepiej sprawdzajcie zakłady fryzjerskie wokół szkoły.
Jarzębina (2020.05.05)

info

2  
  6
Zakłady fryzjerskie "palą światła nocą", a potem wystąpią o ulgę.
Jarzębina (2020.05.05)

info

6  
  4
a moim zdaniem szkola jest wcionsz faworytowana przez kolesi i ma, a są takie szkoly co nie majom ja wiem ze som szkoly co im zabierajo a tu dajo
no toco (2020.05.05)
@marolazzatorza - trzeba było się uczyć też byś dostała nie chciało sie książek nosić teraz musisz trawę kosić
(2020.05.05)
@TadeuszSz. - Tadeusz ty jeszcze uczysz, ?Raczej nie, to skąd wiesz. .. twoj ton jest taki lekko komuszy
(2020.05.05)
"szkoła fajna ale jest tam za dużo uczniów, tłok na przerwach, mało klas, kilometrowe kolejki do stołówki mimo trzech przerw"no pod tym względem i wieloma innymi o których piszesz, to nie ma lepszej niż 11 na Korczaka. Infrastruktura, możliwości i organizacja nie do pobicia.
TadeuszSz. (2020.05.05)
"Tadeusz ty jeszcze uczysz, ?Raczej nie, to skąd wiesz. .. ", zacznę od tego że jestem potwornym antykomunistą, to po pierwsze, po drugie nie uczę i nigdy nie uczyłem (chyba że żonę jazdy autem :)ale mam bardzo bliski kontakt z tym środowiskiem i z reguły wiem o czym mówię. Jeżeli ktoś widzi w tym rozbieżności to wynika to prawdopodobnie z tego, że jak w każdym zawodzie są nauczyciele leserzy, odwalić pańszczyznę itd. ale są też tacy którzy naprawdę przykładają się do tego co robią. I z takim mam kontakt. Bardzo bliski :)Pozdrawiam.
TadeuszSz. (2020.05.05)
@marolazzatorza - Co za durne pytanie. No tak autor: . .. .. Zatora
(2020.05.05)