Będą zmiany w SP 19

41
05.05.2020
Będą zmiany w SP 19
W SP 19 będzie remont (fot. Michał Skroboszewski)
Sala do nagrań i eksperymentów, platforma schodowa dla osób niepełnosprawnych, remont sal lekcyjnych, korytarza i toalety – to jeden z etapów powstania Międzyszkolnej Pracowni Eksperymentowania w Szkole Podstawowej nr 19. Ratusz ogłosił przetarg na wykonanie remontu.

W Szkole Podstawowej nr 19 w Elblągu powstanie sala nagrań i eksperymentu. To jeden z elementów Międzyszkolnej Pracowni Eksperymentowania w ramach projektu pn. "Matematyka - indywidualizacja i eksperyment w edukacji wczesnoszkolnej”.

„Celem projektu jest zwiększenie kompetencji matematycznych i umiejętności naukowo-technicznych 700 uczniów z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania, w tym metody eksperymentu poprzez organizację zajęć rozwijających kompetencje matematyczne i uzdolnienia uczniów oraz doposażenie bazy dydaktycznej szkół w pomoce dydaktyczne i nowoczesny sprzęt.” - możemy przeczytać na stronie internetowej SP 19.

W ramach tego projektu w szkole podstawowej nr 19 zostanie wykonany remont czterech sal: jedna z nich zostanie przeznaczona jako sala nagrań i eksperymentu, pozostałe z nich będą pełniły funkcje sali zajęć. W ramach remontu zostaną wymalowane ściany oraz sufity, wykonane zostaną podłogi z wykładziny przeznaczonej do laboratoriów, wentylacja sal oraz doprowadzenie energii elektrycznej. Oprócz tego wyremontowany korytarz, toaleta oraz instalacje sanitarne, elektryczne oraz elektrotechniczne. W szkole zostanie też zamontowana platforma schodowa dla niepełnosprawnych, zaizolowana będzie też część dachu.

Oferty można składać do 19 maja, wtedy też poznamy oczekiwania finansowe potencjalnych wykonawców. Najbardziej korzystna oferta zostanie wybrana na podstawie ceny (60 proc.) i okresu gwarancji (40 proc.)

SM

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To najfajniejsza szkola :). i kadra. Tu nawet wywiadowki sa fajne. nie ma spiecia wsrod dzieci rodzicow nauczycieli kadry. Wszyscy sa pozytywni.
(2020.05.05)
Nalezy sie naszym uczniom i nauczycielom.
(2020.05.05)

info

19  
  16
A co z klasami mat i angielska? Dwujezyczna. bedzie nabor?
(2020.05.05)

info

9  
  5
A o kwocie remontu nic a nic / ile z UE i ile z samorządu /?
(2020.05.05)

info

10  
  7
czemu nauczyciele dostają 100% pensji za 20% pracy ??? i dodatkowo premie itd. .. ..
marolazzatorza (2020.05.05)
@marolazzatorza - Kto ma szkołę ten ma lżej; )
Panzul (2020.05.05)
@marolazzatorza - Jakie 100%? Jakie premie?
Zniesmaczona (2020.05.05)
@marolazzatorza - 20%to może Twoje dziecko robi
Zniesmaczona (2020.05.05)
Proponuję wszystkim (naiwnym i jeszcze bardziej naiwnym)rodzicom sprawdzić definicję słowa "dwujęzyczność"lub "bilingwalizm"! Elbląskie klasy "dwujęzyczne"mają się do "dwujęzyczności"tak samo jak "krzesło"do "krzesła elektrycznego". Oczywiście, brzmi fajnie, jak ma się dziecko w "dwujęzycznej"klasie. Kiedyś nazywano to KLASĄ Z ROZSZERZONYM PROGRAMEM NAUCZANIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO/NIEMIECKIEGO/ROSYJSKIEGO. .. I absolwenci tych klas posiadali dużo większe kompetencje językowe, niż aktualni uczniowie/absolwenci tych "dwujęzycznych"(po)tworów!!!
i'm so sorry fools (2020.05.05)

info

20  
  8
A gdzie termomodernizacja szkoły nr 9 na Zawadzie, zapowiadana kilka lat temu przez Pana Wróblewskiego i bardzo aktywnego w owym czasie w mediach a prawie zupełnie wcale w działaniach Wojciecha Rudnickiego ?? Klimat się zmienił ??
Akcja Słup . (2020.05.05)

info

17  
  4