UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
szkoła fajna ale jest tam za dużo uczniów, tłok na przerwach, mało klas, kilometrowe kolejki do stołówki mimo trzech przerw obiadowych, świetlice również nie radzą sobie z większą ilością dzieci, można by wymieniać i wymieniać