UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"szkoła fajna ale jest tam za dużo uczniów, tłok na przerwach, mało klas, kilometrowe kolejki do stołówki mimo trzech przerw"no pod tym względem i wieloma innymi o których piszesz, to nie ma lepszej niż 11 na Korczaka. Infrastruktura, możliwości i organizacja nie do pobicia.

TadeuszSz.

Anuluj