UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"szkoła fajna ale jest tam za dużo uczniów, tłok na przerwach, mało klas, kilometrowe kolejki do stołówki mimo trzech przerw"no pod tym względem i wieloma innymi o których piszesz, to nie ma lepszej niż 11 na Korczaka. Infrastruktura, możliwości i organizacja nie do pobicia.

TadeuszSz.