UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Tadeusz ty jeszcze uczysz, ?Raczej nie, to skąd wiesz. .. ", zacznę od tego że jestem potwornym antykomunistą, to po pierwsze, po drugie nie uczę i nigdy nie uczyłem (chyba że żonę jazdy autem :)ale mam bardzo bliski kontakt z tym środowiskiem i z reguły wiem o czym mówię. Jeżeli ktoś widzi w tym rozbieżności to wynika to prawdopodobnie z tego, że jak w każdym zawodzie są nauczyciele leserzy, odwalić pańszczyznę itd. ale są też tacy którzy naprawdę przykładają się do tego co robią. I z takim mam kontakt. Bardzo bliski :)Pozdrawiam.

TadeuszSz.

Anuluj