UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

"Tadeusz ty jeszcze uczysz, ?Raczej nie, to skąd wiesz. .. ", zacznę od tego że jestem potwornym antykomunistą, to po pierwsze, po drugie nie uczę i nigdy nie uczyłem (chyba że żonę jazdy autem :)ale mam bardzo bliski kontakt z tym środowiskiem i z reguły wiem o czym mówię. Jeżeli ktoś widzi w tym rozbieżności to wynika to prawdopodobnie z tego, że jak w każdym zawodzie są nauczyciele leserzy, odwalić pańszczyznę itd. ale są też tacy którzy naprawdę przykładają się do tego co robią. I z takim mam kontakt. Bardzo bliski :)Pozdrawiam.

TadeuszSz.