41
05.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
moja kochana szkoła, absolwentka z rocznika 1967,miłe wspomnienia
jolanta Otrębska (2020.05.05)
Brawo prezydent Wróblewski i urzędnicy, tak trzeba działać
magda ch (2020.05.05)

info

9  
  23
dyrektorem jest tam kolejny słup wróblewskiego że taki hojny nasz prezidjent?
Akcja Słup (2020.05.05)
@jolanta Otrębska - koniec roku ogłosić teraz potem remonty, ,, ,,
ł (2020.05.05)
@marolazzatorza - Bo ciężko pracują i się wyedukowali, więc pracują, proste.
Aga1 (2020.05.05)
I racja
(2020.05.05)
@Akcja Słup - Ty się lecz knocie
(2020.05.05)
@marolazzatorza - jesteś bardzo, ale to bardzo niedoinformowana. .. .. obecnie nauczyciel poświęca na pracę, online, ogólnie, więcej czasu niż normalnie prowadząc lekcje w szkole. .. .. wiem dobrze, nawet nie polemizuj. ..
TadeuszSz. (2020.05.05)
@Akcja Słup - To chyba ten słup co dostał się do RM, a potem, "nie wiadomo dlaczego", zrzekł się tego, . .. .. a teraz pewnie nawołuje do tego żeby wybory się nie odbyły. .. .. mmmmm. .. .bo grozi to zakażeniem. .. .. bo w galerii handlowej to co innego. .. bezpiecznie. .. .
TadeuszSz. (2020.05.05)
A co z tabliczką mnożenia do 100!
pytaczek (2020.05.05)

info

4  
  1