A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
moja kochana szkoła, absolwentka z rocznika 1967,miłe wspomnienia
Brawo prezydent Wróblewski i urzędnicy, tak trzeba działać
dyrektorem jest tam kolejny słup wróblewskiego że taki hojny nasz prezidjent?
@jolanta Otrębska - koniec roku ogłosić teraz potem remonty, ,, ,,
@marolazzatorza - Bo ciężko pracują i się wyedukowali, więc pracują, proste.
I racja
@Akcja Słup - Ty się lecz knocie
@marolazzatorza - jesteś bardzo, ale to bardzo niedoinformowana. .. .. obecnie nauczyciel poświęca na pracę, online, ogólnie, więcej czasu niż normalnie prowadząc lekcje w szkole. .. .. wiem dobrze, nawet nie polemizuj. ..
@Akcja Słup - To chyba ten słup co dostał się do RM, a potem, "nie wiadomo dlaczego", zrzekł się tego, . .. .. a teraz pewnie nawołuje do tego żeby wybory się nie odbyły. .. .. mmmmm. .. .bo grozi to zakażeniem. .. .. bo w galerii handlowej to co innego. .. bezpiecznie. .. .
A co z tabliczką mnożenia do 100!