Wybrany wątek opinii

czemu nauczyciele dostają 100% pensji za 20% pracy ??? i dodatkowo premie itd. .. ..
marolazzatorza (2020.05.05)
@marolazzatorza - Kto ma szkołę ten ma lżej; )
Panzul (2020.05.05)
@marolazzatorza - Jakie 100%? Jakie premie?
Zniesmaczona (2020.05.05)
@marolazzatorza - 20%to może Twoje dziecko robi
Zniesmaczona (2020.05.05)
@marolazzatorza - Bo ciężko pracują i się wyedukowali, więc pracują, proste.
Aga1 (2020.05.05)
@marolazzatorza - jesteś bardzo, ale to bardzo niedoinformowana. .. .. obecnie nauczyciel poświęca na pracę, online, ogólnie, więcej czasu niż normalnie prowadząc lekcje w szkole. .. .. wiem dobrze, nawet nie polemizuj. ..
TadeuszSz. (2020.05.05)
@marolazzatorza - trzeba było się uczyć też byś dostała nie chciało sie książek nosić teraz musisz trawę kosić
(2020.05.05)
@TadeuszSz. - Tadeusz ty jeszcze uczysz, ?Raczej nie, to skąd wiesz. .. twoj ton jest taki lekko komuszy
(2020.05.05)
"Tadeusz ty jeszcze uczysz, ?Raczej nie, to skąd wiesz. .. ", zacznę od tego że jestem potwornym antykomunistą, to po pierwsze, po drugie nie uczę i nigdy nie uczyłem (chyba że żonę jazdy autem :)ale mam bardzo bliski kontakt z tym środowiskiem i z reguły wiem o czym mówię. Jeżeli ktoś widzi w tym rozbieżności to wynika to prawdopodobnie z tego, że jak w każdym zawodzie są nauczyciele leserzy, odwalić pańszczyznę itd. ale są też tacy którzy naprawdę przykładają się do tego co robią. I z takim mam kontakt. Bardzo bliski :)Pozdrawiam.
TadeuszSz. (2020.05.05)
@marolazzatorza - Co za durne pytanie. No tak autor: . .. .. Zatora
(2020.05.05)
@marolazzatorza - Odp. Żeby wzbudzać nienawiść i hejty w społeczeństwie. Proponuję Ogólnopolski protest przeciw nauczycielom, a już w szczególności elbląskim :)
Genek (2020.05.07)
Powrót do komentarzy