Wybrany wątek opinii
czemu nauczyciele dostają 100% pensji za 20% pracy ???
i dodatkowo premie itd. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
24
37
@marolazzatorza - Kto ma szkołę ten ma lżej; )
Do moderacji
Odpowiedz
13
4
@marolazzatorza - Jakie 100%? Jakie premie?
Do moderacji
Odpowiedz
13
4
@marolazzatorza - 20%to może Twoje dziecko robi
Do moderacji
Odpowiedz
21
3
@marolazzatorza - Bo ciężko pracują i się wyedukowali, więc pracują, proste.
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
@marolazzatorza - jesteś bardzo, ale to bardzo niedoinformowana. .. .. obecnie nauczyciel poświęca na pracę, online, ogólnie, więcej czasu niż normalnie prowadząc lekcje w szkole. .. .. wiem dobrze, nawet nie polemizuj. ..
Do moderacji
Odpowiedz
12
4
@marolazzatorza - trzeba było się uczyć też byś dostała nie chciało sie książek nosić teraz musisz trawę kosić
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
@TadeuszSz. - Tadeusz ty jeszcze uczysz, ?Raczej nie, to skąd wiesz. .. twoj ton jest taki lekko komuszy
Do moderacji
Odpowiedz
0
4
"Tadeusz ty jeszcze uczysz, ?Raczej nie, to skąd wiesz. .. ", zacznę od tego że jestem potwornym antykomunistą, to po pierwsze, po drugie nie uczę i nigdy nie uczyłem (chyba że żonę jazdy autem :)ale mam bardzo bliski kontakt z tym środowiskiem i z reguły wiem o czym mówię. Jeżeli ktoś widzi w tym rozbieżności to wynika to prawdopodobnie z tego, że jak w każdym zawodzie są nauczyciele leserzy, odwalić pańszczyznę itd. ale są też tacy którzy naprawdę przykładają się do tego co robią. I z takim mam kontakt. Bardzo bliski :)Pozdrawiam.
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
@marolazzatorza - Co za durne pytanie. No tak autor:
. .. .. Zatora
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@marolazzatorza - Odp.
Żeby wzbudzać nienawiść i hejty w społeczeństwie.
Proponuję Ogólnopolski protest przeciw nauczycielom, a już w szczególności elbląskim :)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0