UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a moim zdaniem szkola jest wcionsz faworytowana przez kolesi i ma, a są takie szkoly co nie majom ja wiem ze som szkoly co im zabierajo a tu dajo

no toco

Anuluj