UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a moim zdaniem szkola jest wcionsz faworytowana przez kolesi i ma, a są takie szkoly co nie majom ja wiem ze som szkoly co im zabierajo a tu dajo
no toco
a moim zdaniem szkola jest wcionsz faworytowana przez kolesi i ma, a są takie szkoly co nie majom ja wiem ze som szkoly co im zabierajo a tu dajo
no toco