A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@wredny_typ - "nadajesz się tylko na zmywak do Londynu"- Pracując nawet na zmywaku w Londynie, nie ma wstydu. Można godnie żyć, opłacać mieszkanie mieć samochód, zwiedzać świat. W Przeciwieństwie do Rzeczpospolitej Cwaniackiej, gdzie trzeba pracować na cwaniaków i wegetować.
Wegetować mówisz??? To już naprawdę przesadziłeś !!!
@funH2O - bo to czarne wiedźmy łase na kasę - pedofile - sypnął gdzieś w świecie kościół kasą - jakoś nie słyszałem a śledzę wiadomości na bieżąco - brać potrafią - śpią na milionach - państwo im w zad ładuje siano - czas się wiernym odwdzięczyć co? Ale nie - bo dzisiaj kościół to biznes i wolę pijaczkowi dać na browara niż rzucić na tacę tym bożym ogierom
Dla Pani Sądu Najwyższego to 10 tys. jest też wegetować !!!
"Wegetować mówisz???"- TAK, uczciwy człowiek (nie cwaniak)w tym cwaniackim kraju wegetuje i zasuwa na cwaniaków, tak jest od wieków
Ludzie zapamiętajcie! Kościół niczego nie daje! Kościół tylko bierze! Takie było jego założenie od początku jego istnienia! Nie dawać, zawsze tylko BRAĆ !!!
Dzięki niemu , tacy jak Ty nie są już u władzy .
Za to z Całego Serca , Dziękuję .
No i dalej wszystko się obraca tylko zmienia właściciela
Szkoda czasu na pisanie - to nic nie zmieni. ludzie nie zrozumieją tego, o czym piszesz. Będą Ci źle życzyć i to wszystko. Nie to ma sensu w Polsce.
Ludzie dobrze rozumieją ,kto chce to wierzy i jak chce to na tace daje, kto nie chce nie wierzy i na tace nie daje , ale jeden drugiemu nie powinien niczego narzucać , a jeżeli chodzi o finansowanie kościoła to wszystkie partie jakie ,tylko rządziły zawsze pieniądze dawały ,jedne bardziej ,drugie mniej sympatyzowały z kościołem ,ale kasę wszyscy dawali ,więc ewentualne pretensje do partii , które rządziły ,rządzi a nas reprezentuje i nasze poglądy . W kościele Polskim też jest podział na tych nowoczesnych opozycyjnych do rządu i mających inne wartości , za rządem ,też stoi grupa tych staroświeckich ,ceniących socjalność ,wartość rodziny ,konserwatywni . Nikt nikomu nie powinien źle życzyć ! Dyskusja jest bardziej konstruktywna ,niż jak jej brak