A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
wyjątek , Nadzwyczajna Kasta
@WsyscyWszystkoWiedzą- Kto chce, to nie wierzy, ale jest na niego wywierana presja. W szkole, w rodzinie, z telewizji jest zrobiony kościół, księża na wszystkich kanałach się wypowiadają, na wszystkim się znają. Po kolędzie ksiądz szarpie za klamkę, chociaż wie, że księdza nie przyjmuję.
"Wegetować mówisz???"- TAK, uczciwy człowiek (nie cwaniak)w tym cwaniackim kraju wegetuje i zasuwa na cwaniaków, tak jest od wieków"- Bo tacy być może jak Ty wybierają takich ludzi jacy byli wcześniej 8 lat przy władzy. Nowemu rządowi nie jest łatwo tą całą klikę cwaniaków zlikwidować, bo stoją za tym wszystkie grupy, w tym grube ryby prawnicze.
to wyjazd na pustynie zrob na 40 lat
przeczytaj sume tomasza i wtedy krytykuj
Polacy przez wiele lat byli Narodem zniewolonym, ustrój demokratyczny trwa u Nas bardzo krótko. W tym czasie kościół, jak kleszcz, przyssał się do zdrowej tkanki społecznej i wysysa energię twórczą oraz wolność. W zamian wstrzykuje ludziom truciznę w postaci dogmatów i prawd objawionych. Zatruwają ludzką duszę swoimi chorymi ideologiami, które tworzą na potrzeby zniewalania tego jeszcze słabego i mocno doświadczonego w historii Narodu. Kościół katolicki jest złem, bo ukrywa się z pod płaszczem pięknych idei chrześcijańskich.
Moi drodzy, wsłuchajcie się w słowa papieża Franciszka. Nie ma obowiązku chodzenia do kościoła, nie ma obowiązku manifestowania swojej religijności. Kościół to tylko organizacja, jak się okazuje, pełna ludzi małych, zdemoralizowanych i zdeprawowanych. Przestańmy ich szanować i przede wszystkim przestańmy ich utrzymywać. Nie wysyłajmy dzieci na religię, na której są faszerowane nieprawdziwymi informacjami, które z nauką i zdrowym rozsądkiem nie mają nic wspólnego. Ukróćmy to. To jest naprawdę możliwe.
Kościół katolicki w Polsce musi podlegać polskiemu prawu tak, jak każda inna instytucja. .. .tymczasem nie stosuje się ani do konkordatu ani do polskiego prawa i dzięki m. in. PiS-owi temu prawu (z marginalnymi wyjątkami)w ogóle nie podlega. ..
Każda dyktatura zawsze ma swoją ideologię. Niemcy mieli nazizm i kult Wodza, komuniści Marksizm i Leninizm a nasz rodzący się Narodowy Socjalizm bazuje na polskim kościele katolickim. Wioskowi proboszcze przejmują rolę komisarzy ideologicznych ciemnego ludu a episkopat części struktury władzy. Razem z partią PiS mają do dyspozycji machinę masowego ogłupiania, czyli media publiczne oraz własne imperium medialne Rydzyka.