Wybrany wątek opinii
Do roboty chodzicie, do sklepów po żarcie również, a do kościoła nie. Kogo wy się boicie? Choroby, a może szatana? Jak można w najważniejsze święta w roku nie pójść do kościoła? Panowie z budowy. Jeden toi toi, jedna umywalka, jeden kubek przy saturatorze z wodą i posiłek zjadany bark w bark w brudnym baraku wam nie przeszkadza? Zadzwońcie do odpowiednich służb i powiedzcie w jakich warunkach pracujecie. Postawcie się pracodawcy. A jutro do kościoła. Czas na nawrócenie jeszcze trwa.
Do moderacji
Odpowiedz
12
35
Niektórzy uważają ,że czas to pojęcie względne
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Tak czas na nawrócenie jest zawsze, ale łóżek na OIOMach za dużo nie ma, więc Ci co nawołują do łamania zakazów na ten OIOM nie powinni być przyjmowani....
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
Ale nikt nie chce isc do kosciola w tym rzecz Bog jest w domu a panowie w sultannach niczym sie od nas nie roznia
Do moderacji
Odpowiedz
11
2
@funH2O - bo to czarne wiedźmy łase na kasę - pedofile - sypnął gdzieś w świecie kościół kasą - jakoś nie słyszałem a śledzę wiadomości na bieżąco - brać potrafią - śpią na milionach - państwo im w zad ładuje siano - czas się wiernym odwdzięczyć co? Ale nie - bo dzisiaj kościół to biznes i wolę pijaczkowi dać na browara niż rzucić na tacę tym bożym ogierom
Do moderacji
Odpowiedz
3
3