UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@funH2O - bo to czarne wiedźmy łase na kasę - pedofile - sypnął gdzieś w świecie kościół kasą - jakoś nie słyszałem a śledzę wiadomości na bieżąco - brać potrafią - śpią na milionach - państwo im w zad ładuje siano - czas się wiernym odwdzięczyć co? Ale nie - bo dzisiaj kościół to biznes i wolę pijaczkowi dać na browara niż rzucić na tacę tym bożym ogierom

romero4